Vánoční trenýrky

Také tak milujete vánoční čas, krásnou výzdobu, všudypřítomnou vůni skořice a cukroví? Vyžíváte se v originálních vánočních svetrech, šatech a kravatách či dalších módních doplňcích? Nebo vás naopak děsí hektická předvánoční atmosféra, hodiny strávené vybíráním dárků pro vaše blízké a v kuchyni pečením cukroví?

Ať už patříte do skupiny nadšenců, kteří mají celý vánoční shon pod kontrolou nebo naopak mezi ty, kteří na poslední chvíli shánějí ještě několik dárků, s trenýrkami z nabídky e-shopu De-Sire.cz rozhodně nic nezkazíte.

V naší nabídce najdete pánské i dámské trenýrky s vánočními motivy, které se jednoznačně stanou nepostradatelným doplňkem každých Vánoc. Stejně jako všechny ostatní trenýrky De-Sire, je i vánoční kolekce vyrobena ze 100% bavlny v naší dílně, kde dbáme na maximální kvalitu každého kusu. Také design se u této kolekce nezměnil, jedná se stále o náš osvědčený střih s předními i zadními rozparky, díky kterému si užijete vánoční filmy a pohádky v naprostém pohodlí. Vánoční trenýrky se navíc hodí také jako originální dárek pro vašeho partnera či partnerku, nebo můžete vybrat vánoční trenýrky jako dárek pro páry, kterým obdarujete vaše přátele. Vybírat navíc můžete hned z několika vánočních motivů, mezi nejoblíbenější patří pánské vánoční trenýrky se soby a stromečky nebo dámské vánoční trenýrky se sovičkami.

Samozřejmě však nemusíte hledat pouze vánoční trenýrky, které využijete jednou do roka, ideálním dárkem bude také další spodní prádlo z naší nabídky. K výběru máte celou řadu pestrých vzorů a motivů, pokud tedy hledáte dárek pro partnera, muže či přítele, můžete mu objednat pánské bavlněné trenýrky s pandou i sloníky, jako dárek pro přítelkyni či manželku pak doporučujeme dámské trenýrky se srdíčky nebo kotvičkami. Ani s balením navíc nebudete mít žádný problém, všechny trenýrky od nás obdržíte v krásné dárkové krabičce, kterou od nás k nákupu dostanete zcela zdarma. A jelikož pro vás máme veškerý sortiment připraven skladem, můžete očekávat okamžité odeslání vaší objednávky!

Zpět do obchodu