O nás

Ať už jste našimi pravidelnými zákazníky nebo jste se dnes se značkou De-Sire setkali poprvé, dovolte nám, abychom Vám představili nejen naše skvělé výrobky, ale také vše podstatné, co stojí za vznikem této malé rodinné značky.

Jelikož jsme vždy byli velice podnikaví a máme rádi kvalitní oblečení, již v roce 2012 jsme se začali zabývat distribucí a prodejem značkové sportovní módy a doplňků. Naši nabídku jsme chtěli rozšířit také o pánské spodní prádlo, ovšem najít dodavatele, který by nabízel originální a zároveň kvalitní kousky, bylo téměř nemožné. A právě v této chvíli se zrodil nápad, že bychom si mohli kromě prodeje zkusit také vlastní produkci. Maminku, která je skvělou švadlenkou, jsme požádali, aby nám vymyslela parádní střih a z mužské části rodiny se tak na několik týdnů stali testeři a manekýni. Střih jsme několikrát upravovali a zdokonalovali tak dlouho, dokud jsme nedošli k dokonalému řešení. A z názvu prodejny se tak zároveň stala oblíbená česká značka. A aby ani zástupkyně něžného pohlaví nepřišly zkrátka, zanedlouho jsme produkci rozšířili také o populární dámské trenýrky. Částečně pak z naší nabídky začala ubývat sportovní móda a my se zaměřili jen a pouze na naši výrobu, u které si vždy můžeme být jistí 100% kvalitou použitých materiálů i dokonalým zpracováním. A nabídku pro Vás samozřejmě budeme rozšiřovat i do budoucna.

Trenýrky De-Sire mají tedy nejen originální střih s předními i zadními rozparky, které zajišťují maximální pohodlí, ale jelikož se jedná o malou produkci, můžeme vám nabídnout to, co u velkých výrobců nenajdete. Všechny výrobky jsou limitovány svou edici několika kusů, proces výroby je velice pečlivý a všechny procházejí důkladnou výstupní kontrolou. Dbáme také na maximální kvalitu všech použitých materiálů, vybíráme vždy jen 100% bavlnu vysoké jakosti s nápaditými vzory a motivy. O jejich kvalitě svědčí také řada spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Velice nás těší, že i Vy jste se stali - nebo teprve stanete - naším zákazníkem a těšíme se na vaši příští návštěvu.

Za celý De-Sire tým

Eva a Mikuláš :)

 IMG_2925

 

Zpět do obchodu