Trenýrky kolem Světa

Povánoční výprodej! (1)_1

 

Připravili jsme si pro Vás blog o cestování našich designových trenýrek kolem Světa. A jaké to státy měly tu čest trenýrky navštívit? Nejen, že Vám představíme turistické tipy, kde se můžete zajet podívat, ale ukážeme Vám i okouzlující exotická místa, tak pojďme na to :)

 

Mexiko - Cancún

Začneme nejdříve státem Mexiko oficiálním názvem Spojené státy mexické. Mexiko se pyšní krásným písčitým pobřežím, už jak napovídá samotný název Mexiko odkrývá různá dobrodružství, zasněžené horské masivy, chilly, světoznámá tequilla ale i žhavé slunce, které si spokojeně užívá i naše spokojená zákaznice v krásném městě Cancún.

IMG_1357   Povánoční výprodej! (3)

 

 

Kanárské ostrovy - Fuerteventura

Další výprava trenýrek za poznáním Světa byl ostrov Fuerteventura. Fuerteventura byla prvním ostrovem Kanárského souostroví, který se před miliony lety vynořil z hlubin Atlantského oceánu, to ne každý tuto informací ví :)) Slunce, písek, skalnaté horské hřebeny a pasoucí kozy, to vše můžete zhlédnout na tomto krásném místě.

PHOTO-2023-06-28-11-17-52

 


 

Itálie - Cesenatico

 A pojďme dál ... další navštívenou destinací bylo město Cesenatico v Itálii. Cesenatico se řadí mezi přímořské městečko s historickým centrem na pobřeží Jaderského moře ve střední části Itálii. Co je hlavní zajímavosti v tomto městě, je vysoký mrakodrap až do výšky 118 m. 

Jak můžete vidět i na našich fotografiích z tohoto malého městečka, tak Vám dokážeme na míru ušít i dětské trenýrky a můžete být sladění celá rodinka jak na fotografii níže :)

 

IMG_5520

 

f3ca240a-6ccf-4572-89a4-3f84891d0530

 


 

Chorvatsko - Poreč 

No jo, Chorvatsko ... :) Kdo nebyl jako kdyby nežil :) Chorvatsko se řadí mezi nejoblíbenější prázdninovou destinací Čechů a hlavně bezpečným. Důvěrně známé Chorvatsko nabízí krásné oblázkové pláže, rybářské vesničky, zelené ostrovy, památky ale i vřelá přivítání. 

Tak a teď pojďme konkrétní městečko, kde trenýrky zabloudily :) Bavíme se o městě .... Poreč

IMG_9653

3febafab-62e1-4100-b23c-10adefcf591d

C66DB817-A293-457F-939C-D24B5E7255FB

 


 

BALI - ostrov v Indonésii

Ách, dovolená na Bali ... exotický ostrov Bali s hinduistickou kulturou. Můžeme projít rýžové políčky, vyzkoušet výbornou typickou cibetkovou kávu, chrámy,  krásné teplé moře, bílé pláže a mnoho krásných památek.

Naše trenýrky měly tu čest navštívit tuto exotiku dokonce 2x! Můžeme jen tiše závidět :) Zkrátka exotické Bali si každý zamiluje! 

IMG_6508

IMG_2768

 


 

Spojené arabské emiráty - Fudžaira

Dalším krásným místem, které trenýrky navštívily je hlavní město Fudžaira, známá také jaké Fujairah ve Spojených arabských emirátech. Nachází se na východním pobřeží Spojených arabských emirátů a je známé pro své krásné pláže, ohromující horskou krajinu a bohaté kulturní dědictví. Dovolená v této destinaci splní veškerá očekávání těch, kteří touží po poklidnější lokalitě. Tuto bezstarostnou dovolenou si užila další z našich spokojených zákaznic. :)

PHOTO-2023-06-28-11-12-32


 

Česká republika - hora Prašivá

A co by to bylo za fotografie od nejrůznějších míst Světa, kdyby naše trenýrky nebyly přistiženy i u nás v České republice. Chata Prašivá je velice populární turistický cíl, vzhledem ke své snadné dostupnosti a je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Moravskoslezských Beskydech.

Milovníci sněhu si zde přijdou na své. Fantastická fotografie, kde se zákazník v závějích čerstvého nasněženého prašanu vyřadil dle svého gusta. Za nás má absolutní obdiv a smekáme. :) Kdo by se z Vás odvážil pořídit takovou fotografii, kde teplota hodnoty sahala pod mínus stupně Celsia?

 

IMG_2055

 


 

Slovensko - vrchol Chleb

Slovensko naši sousední bratři :) Naše trenýrky měly fušku, ale vyšlapaly až na samotný vrchol Chleb (1645,6 m). Měly to ale krásné pokoukáníčko, co říkáte? Je třetí nejvyšší vrchol Malé Fatry, centrální části hlavního hřebene Kriváňské Malé Fatry. Na jejím hřebeni stojí Chata pod Chlebom - nejvýše položená chata Malé Fatry.

Takový panoramatický výhled na vlastní oči můžete zažít i vy, když si uděláte turistický výlet do této krásné krajiny na Slovensku, opravdu to stojí za to!

7A00B549-42C6-4D58-B113-05B5E93172D7

 


 

Slovensko - Štrbské pleso

Tato fotografie byla pořízená přímo na Štrbském plese. Je nejtypičtější morénové ledovcové jezero, pleso na jižní straně Vysokých Tater na Slovensku. Právě největším magnetem v této lokalitě je ono pleso, jde o největší pleso ve slovenských Tatrách, voda tam je průzračná jako křišťál a ten výhled na okolní krajiny je neskutečný. Rozhodně doporučujeme si udělat tento příjemný výlet v této lokalitě :)

563A618F-C4EE-4C74-98A3-C9A2CD944AF8

 


 

Slovensko - Senec

Senec je jedním z nejkrásnějších slovenských měst s rekreační tradicí. Centrum je malebné, plné kavárniček a stánků se zmrzlinou, pro rodiny s dětmi je toto místo jak vyšité, ale nejen pro rodiny, ale jak můžete vidět, tak i pánové si zde našli své a užili si svou pánskou jízdu po svém a to s našimi trenýrky. Bez jakéhokoliv ostychu použili fotoaparát a pořídili fotografii :)))

823A9604-9905-4E3A-8A62-E8688F4A8B7E

 


 

Slovensko - Terchová

A pozor! A máme tady další pánskou jízdu do sbírky a ta se tentokrát uskutečnila v obci Terchová, kterou určitě znáte, když si spojíte jméno slavného zbojníka a národního hrdinu Juráje Jánošíka. A teď trošku do minulosti, obec Terchová existuje více než 400 let ležící v okrese Žilina a první zmínka pochází z roku 1580 tehdy spadala pod Strečno-Gbeľanské panství a je oblíbeným turistickým centrem Malé Fatry. O tomto krásném městě Vám můžou povyprávět naši spokojení zákazníci, kteří tuto obec navštívili :)

Pánové, a že vám to sluší! :)

fdc4f05b-7c23-4f56-85b2-ae253655dd11

 


 

Polsko - Zakopané

Dalším místečkem, kde trenýrky zavítaly, je horské městečko Zakopané v našem sousedním státě v Polsku. Zakopané je nejvýše položené město v Polsku, zároveň se jedná i o město nejjižnější. Je plné krásných zdobených dřevěných vil, penzionu a výstavních hotelů. Architektura je opravdu povedená, užívá tradiční vzory a hodně si pohrává s dřevořezbami na budovách. Stručně řečeno, je tam nádherně :)

6208F3D5-A381-4016-A9BE-70CEA3BE114D

 


 

USA - Iowa - Cedar rapids

A teď zcela odbočíme úplně na jiný světový kontinent, vítejme ve Spojených státech amerických (USA) konkrétně ve státě IOWA ve městě Cedar rapids. Je druhým největším městem v tomto státě a zároveň krajským městem Linn County. A ano čtete správně, naše americká rodinka žijící v Cedar rapids nám na fotografii ukazují jejich rodinnou idylku při chystání každodenní snídaně v našich vánočních trenýrkách De-sire! Až tam se dostaly naše originální trenýrky! :)

D50D2B7E-4055-4692-A19E-2542369CC553

 


 

ŘECKO - ZAKYNTHOS

Zakynthos neboli italsky i Zante je nejslunnějším ostrovem Řecka. Vyznačuje se především vysokými teplotami, nádhernou přírodou, písčitou i kamenitou pláži, ale hlavně jejich perlou či dominantou ostrova je nejfotografovanější pláž nazývaná Navagio, kde můžeme zhlédnout i pašeráckou loď jménem Panagotis viz fotografie :) Můžeme říct, že se jedná opravdu o jedna z mála kouzelných míst na Světě.

Nejvyhlášenější pláž Navagio s vrakem lodi poprvé letos roku 2023 nebyla zpřístupněná pro turisty, hlavním důvodem proč to tak je, že loni v září Zakynthos prošlo velkým zemětřesením a došlo tam ze sesuvů půdy. Pláž Navagio byla pouze viděna z výletní lodi :(

E1A78FB9-2CED-464D-B2FE-04691907583D

 

Naše malá rodinná firma se pomaličku rozrůstá a budeme rádi o každý uchycený špendlík navíc na naši mapě. Pomozte nám tuto světovou mapu rozšiřovat :) VYFOŤ & POŠLI  a hned budeš v naši světové sbírce :)

2023

Zpět do obchodu